• TCMB Günlük Kurlar:
  • Dolar (): 18,5727
  • Euro (): 19,0515
  • Pound (): 21,8475

Elektromaksonline.com'da verilen siparişler, anlaşmalı kargo firması ile en geç 1 işgünü içerisinde merkez depomuzdan müşterilerimize gönderilmektedir.

500$ + KDV  CROW Alarm ürünleri  alımlarınızda kargo ücreti bedava'dır.

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

* Kargo paketini teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar;

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Elektromaks Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. sorumlu değildir.

* Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Onaylıyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Elektromaks'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

* Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız?

Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tutanak ile beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde yurtdışına teslimat bulunmamaktadır.VISA, Master